Multimédia ?

Ale jděte. S takovými termity na mě nechoďte. Zpěvník na papíře a dost. Anebo dobře, máme 21. století, věk počítačů tak sakra proč byste měli ty písničky poslouchat od někoho kdo je taky slyšel z druhé ruky a ještě u něčeho tak obskurního jako je plápolající oheň, že když za použití dnešní techniky se i v nose dá dloubat třeba virtuálně.

Jak by to teoreticky mohlo vypadat

Idea by teoreticky mohla být následující. Kdyby ve zpěvníku byl u názvu takovýhle symbol, třeba reproduktoru:

Stačilo by na něj CTRL+kliknout myší a ono by to začalo tu píseň hrát. Nebo byste zpěvník uložili do HTML a pak by stačilo jen u písniček klikat myší a zpěvník by hrál.
Mohlo by se teoreticky jednat například o hyperlink:


který by ukazoval někam vedle zpěvníku do adresáře mp3 na nějaký mp3 soubor.

No, na reproduktory ale není každý zvědavý. Proto by byly asi udělány vlastním stylem nazvaným třeba "MP3_odkaz". Ten, kdo by je chtěl vidět i vytištěné nebo v HTML stránce, ten by si ten styl změnil tak, aby neměl skryté písmo. Ten, kdo by si zpěvník tiskl, by si styl změnil tak, aby měl skryté písmo a aby jeho kamarádi neměli při listování papírem "blbý votázky" k čemu tam má ty reproduktorky. Změna by se provedla na jediném místě během minutky třeba takto:a hned by u všech písní reproduktorky mizely a nebo se objevovaly.

Jak to vypadá prakticky

Ale fuj. Že se nestydíte. Dost na tom, že se opovažujete doma v koupelně zpívat a neplatíte poplatky OSA. Samozřejmě nemůžu vyloučit, že se najde nějaký nečestný jedinec, který by takový balík někde nechal. Třeba by ho napadlo, já nevím, že by si řekl, nazvu ho stejně, jako se jmenuje zpěvník který vyšel na apríla, a šoupnul by ho třeba na uložto nebo podobně zaměřený server.